PIVO JAKO DÁREK

Při každé objednávce nad 400 Kč získáte zdarma pivo  White Phantasy NEIPA, které jsme ve spolupráci s pivovarem The Barn Beer Co. uvařili. Tato výhodná nabídka je vyhrazena výlučně pro domovarníky a platí do vyprodání zásob.

Celkem čtyři druhy pečlivě vybraných sladů tak, aby dohromady vytvořily bohatý základ. Hlavní složkou piva je ale jedinečný produkt Cryo hops x Phantasm. Ten je založený na kombinaci kryogenně upravené směsi těch nejlepších chmelů s Phantasm powder, což je výtažek z vinné révy odrůdy Sauvignon Blanc, obsahující velké množství vázaných thiolů. Vše je uzpůsobeno právě tak, aby se do piva dostalo co největší množství těchto vázaných thiolů, které umí určité kvasinky uvolnit a vytvořit tak celou škálu silných ovocných chutí, nejvíce připomínající mučenku, guavu, ale i grapefruit nebo černý rybíz. Chuťový profil je doladěný originálním komplexním chmelem HBC 630, který přidává tóny sladkého ovoce, malin, ale i broskví a banánu. 


 A pokud by vám pivo White Phantasy   zachutnalo a chtěli byste ho uvařit sami, máme pro vás připravený brew kit s receptem od sládka pivovaru The Barn Beer Co, aby vaše pivovarské dobrodružství mohlo začít.