O nás

Beerex dodává pivovarům všech velikostí chmel, slad, kvasnice, enzymy, čeřidla a další suroviny pro výrobu piva.

CHMEL

Beerex nabízí výběr z široké škály chmelových produktů z celého světa v různých formách zpracování - sušené lisované hlávky, chmelové pelety, chmelové extrakty a chmelové aromatické esence. Pelety typu granule 90 nebo granule 45 jsou baleny v originálních pytlích po 5 kg/10 kg/20 kg v závislosti na odrůdách a specifikaci zákazníka. Chmelový olej a extrakty dodáváme v originálních baleních po 125-1000 ml. V nabídce naleznete více než 100 odrůd chmele z celého světa. Beerex zajišťuje dlouhodobé kontrakty i jednorázové dodávky chmele.

SLAD

Na českém trhu Beerex zastupuje renomovaného výrobce sladů – rodinnou firmu Bestmalz, která je známá nekompromisním přístupem k úrovni kvality vstupních surovin, tradičním způsobem výroby a používáním nejmodernějších technologií s důrazem na přísnou kontrolu všech parametrů během produkce. Pivovary mají možnost výběru z více než padesáti druhů sladů. Kromě základních a speciálních jde o takzvané craft slady pro vaření svrchně kvašených piv, dále pražené slady, slady ze speciálních obilovin a skupinu sladů kam patří nakuřované. Všechny základní a část craftových sladů můžete nakoupit i v bio kvalitě. Beerex zajišťuje dlouhodobé kontrakty i jednorázové dodávky sladu.

KVASNICE

Společně s chmelovými produkty a sladem mají pivovary také možnost odběru kvasnic světoznámé značky Lallemand Brewing, kterou Beerex úspěšně zastupuje na našem trhu od listopadu roku 2019. Původem kanadská firma Lallemand s výrobními závody v USA, Rakousku a Dánsku vyrábí více než 20 druhů sušených kvasnic vhodných pro všechny pivní styly od ležáků po NEIPA. Součástí nabídky jsou také pivovarské enzymy, bakterie, výživa pro kvasnice a čeřidla. Beerex zajišťuje dlouhodobé kontrakty i jednorázové dodávky enzymu a kvasnic. 

SERVIS

Technické oddělení Beerexu se dlouhodobě věnuje servisu sudů a fitinků pro pivovary všech velikostí. Firma je smluvním servisním partnerem Global Network Keg Service. Na domácím a slovenském trhu Beerex zastupuje německou fabriku BLEFA Franke, která je jedním z největších výrobců sudů pro pivo, víno a nealkoholické nápoje na světě. Pivovary najdou v nabídce sudy různých velikosti od deseti do padesáti litrů, od klasických sudů DIN/EURO, přes štíhlejší Optikeg, RSRkeg, Partykeg, Gokeg až po rustikální samospádové sudy na přímé naražení. Na nové kegy se vztahuje třicetiletá záruka. 

Máte zde možnost zakoupení revitalizovaných nerezových i polyuretanových sudů. Kegy jsou po kompletní opravě včetně vyrovnáni horního a dolního límce, narovnaní hrdla a dna, vyleštění sudu a následného namontování nových nebo přetěsněných fitinků typu Flach-žehlička, Kombi, Korb-bajonet. Firma používá certifikované náhradní díly od dánského výrobce Micromatic. Je tu několik variant individualizace Vašich sudů – nanesení barevného pruhu a loga nebo značení sudů laserem nebo elektrochemicky. 

Minipivovary mohou využit možnosti dodání všech uvedených produktů v menších baleních. Dle požadavku slad a chmel se můžou zabalit do menších pytlíku a vakuových sáčků, chmelová aromatická esence se porcuje pro konkrétní plánovaný objem. Kvasnice a čeřidla se nabízí v originálních menších baleních pro pokusné a menší várky. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení