O nás

Beerex dodává pivovarům všech velikostí chmel, slad, kvasnice, enzymy, čeřidla a další suroviny pro výrobu piva.

CHMEL

Beerex nabízí výběr z široké škály chmelových produktů z celého světa v různých formách zpracování - sušené lisované hlávky, chmelové pelety, chmelové extrakty a chmelové aromatické esence. Pelety typu granule 90 nebo granule 45 jsou baleny v originálních pytlích po 5 kg/10 kg/20 kg v závislosti na odrůdách a specifikaci zákazníka. Chmelový olej a extrakty dodáváme v originálních baleních po 125-1000 ml. V nabídce naleznete více než 100 odrůd chmele z celého světa. Beerex zajišťuje dlouhodobé kontrakty i jednorázové dodávky chmele.

SLAD

Na českém trhu Beerex zastupuje renomovaného výrobce sladů – rodinnou firmu Bestmalz, která je známá nekompromisním přístupem k úrovni kvality vstupních surovin, tradičním způsobem výroby a používáním nejmodernějších technologií s důrazem na přísnou kontrolu všech parametrů během produkce. Pivovary mají možnost výběru z více než padesáti druhů sladů. Kromě základních a speciálních jde o takzvané craft slady pro vaření svrchně kvašených piv, dále pražené slady, slady ze speciálních obilovin a skupinu sladů kam patří nakuřované. Všechny základní a část craftových sladů můžete nakoupit i v bio kvalitě. Beerex zajišťuje dlouhodobé kontrakty i jednorázové dodávky sladu.

KVASNICE

Společně s chmelovými produkty a sladem mají pivovary také možnost odběru kvasnic světoznámé značky Lallemand Brewing, kterou Beerex úspěšně zastupuje na našem trhu od listopadu roku 2019. Původem kanadská firma Lallemand s výrobními závody v USA, Rakousku a Dánsku vyrábí více než 20 druhů sušených kvasnic vhodných pro všechny pivní styly od ležáků po NEIPA. Součástí nabídky jsou také pivovarské enzymy, bakterie, výživa pro kvasnice a čeřidla. Beerex zajišťuje dlouhodobé kontrakty i jednorázové dodávky enzymu a kvasnic. 

SERVIS

Technické oddělení Beerexu se dlouhodobě věnuje servisu sudů a fitinků pro pivovary všech velikostí. Firma je smluvním servisním partnerem Global Network Keg Service. Na domácím a slovenském trhu Beerex zastupuje německou fabriku BLEFA Franke, která je jedním z největších výrobců sudů pro pivo, víno a nealkoholické nápoje na světě. Pivovary najdou v nabídce sudy různých velikosti od deseti do padesáti litrů, od klasických sudů DIN/EURO, přes štíhlejší Optikeg, RSRkeg, Partykeg, Gokeg až po rustikální samospádové sudy na přímé naražení. Na nové kegy se vztahuje třicetiletá záruka. 

Máte zde možnost zakoupení revitalizovaných nerezových i polyuretanových sudů. Kegy jsou po kompletní opravě včetně vyrovnáni horního a dolního límce, narovnaní hrdla a dna, vyleštění sudu a následného namontování nových nebo přetěsněných fitinků typu Flach-žehlička, Kombi, Korb-bajonet. Firma používá certifikované náhradní díly od dánského výrobce Micromatic. Je tu několik variant individualizace Vašich sudů – nanesení barevného pruhu a loga nebo značení sudů laserem nebo elektrochemicky. 

Minipivovary mohou využit možnosti dodání všech uvedených produktů v menších baleních. Dle požadavku slad a chmel se můžou zabalit do menších pytlíku a vakuových sáčků, chmelová aromatická esence se porcuje pro konkrétní plánovaný objem. Kvasnice a čeřidla se nabízí v originálních menších baleních pro pokusné a menší várky.