SERVIS KEG SUDŮ

Při běžném používání keg sudů dochází k jejich opotřebení, které se projevuje různými komplikacemi v provozu. Naše služba keg servisu Vám poskytne kvalitní a
kompletní servis veškerých druhů keg sudů a fitinků a tím prodloužíme jejich životnost.

Udržujte své keg sudy provozu schopné díky naší službě keg servisu – kontaktujte nás pro individuální nabídku!

POPTAT SERVIS

Servis ocelových keg sudů

Rovnání lemů

Při manipulaci dochází k deformaci horního a dolního lemu sudů a poté sudy nelze stohovat, skládat na sebe ve skladu/v autě a padají z plnící linky.
Dokážeme narovnat horní i dolní lem keg sudu i pokud je maximálně zdeformovaný.

Rovnání hrdla

Při nárazu do hrdla kegu se může vychýlit a plnící linka nemůže sud automaticky narazit. Hrdlo srovnáme a vrátíme do původní polohy.

Rovnání dna

Při nárazu se dno sudu může zdeformovat a zarazit dovnitř sudu, čímž se jednak sníží celkový objem sudu a zároveň se fitink namáčkne na zdeformované dno a nelze z něho čepovat pivo.

Neutralizace loga

V oběhu se sudy míchají a vrací se Vám sudy s jiným originálně vyraženým názvem pivovaru, které můžeme „zneutralizovat“. Případně provést neutralizaci před odprodejem Vašich sudů.

Povrchové čištění a odstranění pruhu

Pro snadné rozpoznání obsahu jsou sudy různě značeny, např. samolepkami či barevnými pruhy. Naše technologie povrch sudu vyčistí tak, že vypadá jako nový.

 

Servis plus kegů (PU kegů)

Oprava povrchového pláště

Při manipulaci dochází k poškození povrchového pláště a přestává plnit svou funkci tepelné izolace. Při revitalizaci pláště používáme speciální materiál, který má vynikající vlastnosti přilnavosti k původní hmotě a tak se s ní snadno spojí.

 Oprava utržených rukojetí

Nejčastější poškození je utržení madla keg sudu a velmi často se zároveň poškodí i část horního lemu pláště. Dokážeme opravit veškeré kategorie poškození tak, aby se již znovu neprojevilo.

 Značení pruhem a Vaším logem

Keg sudy můžeme označit barevným pruhem a Vaším logem či názvem pivovaru. Barva pro potisk na keg sud je zvolena s ohledem na použití v nápojovém průmyslu.

Servis fitinků

Poskytujeme kompletní servis fitinků všech typů

 A (flach/plochý)
 S (korb/bajonet)
 M (kombi/s kuličkou)

Můžeme vyměnit kompletně celý fitink či jen jeho jednotlivé části, které se opotřebovali – nejčastěji těsnění a pružina. Po servisu fitinku provádíme tlakovou zkoušku keg sudu.

Našimi dodavatelé náhradních dílů jsou pouze ověřené a kvalitní společnosti Micromatic a DSI.

Mobilní keg servis

V případě většího rozsahu servisních prací můžeme servis keg sudů a fitinků realizovat na Vámi zvoleném místě.