Chmel polyphenol Aroma Citra

Neohodnoceno
1 450 Kč 1 624 Kč včetně DPH 290 Kč / 1 kg
Vyprodáno
Hmotnost
Sklizeň
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chmel Polyphenol Aroma se vyrábí z celých chmelových šištic sušených v peci, které byly rozemlety kladívkovým mlýnkem a separovány v prostředí bohatém na dusík. Frakce oplodí, která vznikla oddělením, je proseta a následně prochází peletovací fází. Výsledná peleta je bohatá na celkový obsah polyfenolů s mírným obsahem alfa kyselin.

Chmelové pelety Polyphenol Aroma Hop se používají především jako přídavek do kotlů k dodání hořkosti a chmelového charakteru pivu. Přídavky do varné pánve mohou také zvýšit obsah polyfenolů v pivu.
Chmelové pelety Polyphenol Aroma Hop přidejte do mladiny na začátku varu, abyste dosáhli hořkosti a nejlepšího využití alfa kyselin.
Chmelové pelety Polyphenol Aroma Hop přidejte až na konci varu, abyste maximalizovali přínos chmelového aroma do hotového piva.
Přidávání během začátku chmelovaru pro dosažení průměrné hořkosti u mladiny/piva s vysokou hustotou obvykle vede k extrakci a izomerizaci 30 % alfa kyselin chmele v hotovém pivu. Dávka se proto vypočítá takto: kg produktu = IBU / 30 x hl / (alfa%)

Přidávání během nebo po kvašení pro posílení aroma v pivu je také možné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chmel
aroma: citrusové, tropické ovoce
typ: univerzální chmel
Alfa kyseliny: 5,1%
Beta kyseliny: 1,8%
Obsah oleje: 0,6 ml/100g
Zpracování: Granule T90
Balení: dodáváno ve vakuovaných sáčcích

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: