CRYO HOPS® X PHANTASM®: YCH 303 TRIAL

Cryo Hops x Phantasm

CO JE TO CRYO HOPS®?


Cryo Hops® je špičkový patentovaný kryogenní proces, který se používá k rozdělení celých šištic na dvě složky - koncentrovaný lupulin a chmelový oddenek. Každá složka chmele je během celého procesu, od separace až po peletování, uchovávána za použití extrémně nízkých teplot v prostředí bohatém na dusík. Tento patentovaný proces vytěsňuje kyslík v celém systému, čímž zvyšuje kvalitu produktu a snižuje oxidaci lupulinu. Výsledkem jsou koncentrované lupulinové pelety obsahující pryskyřice a aromatické oleje. Je navržen tak, aby poskytoval intenzivní chmelovou chuť a vůni a umožňoval pivovarům efektivně dávkovat velké množství alfa kyselin a silic bez vnášení stahujících příchutí nebo rostlinného materiálu. Nedávný výzkum společnosti YCH týkající se "přežitelných" sloučenin rozpustných v pivu a následné uvedení směsi Cryo Pop® Original Blend pokračuje v posouvání hranic maximalizace rozpustnosti kritických chmelových sloučenin v pivu. Tento výzkum umožňuje pivovarníkům vyrábět nejvoňavější piva na světě.

CO JE PHANTASM®?


Phantasm® je průlomový produkt, který dodává masivní množství v pivu rozpustných thiolových prekurzorů ve formě vhodné pro pivovarníky. Tento koncentrovaný prášek, získaný ze slupek hroznů Sauvignon Blanc vypěstovaných na Novém Zélandu, umožňuje pivovarům zatížit proudy mladiny vysokým množstvím důležitých thiolových prekurzorů, o nichž se předpokládá, že poskytují základní materiál pro prospěšnou biotransformaci na vysoce aromatické thioly, jako jsou 3MH, 3MHA a 4MMP. Tyto thioly jsou důležitou skupinou sloučenin rozpustných v pivu, které se nacházejí ve chmelu a hroznech a které dodávají pivu silná tropická aromata.

CO JE TO YCH 303 TRIAL?


YCH 303 Trial je společně peletovaný, koncentrovaný chmel Cryo Hops® a Phantasm®. Tato peleta byla navržena tak, aby využila vysoký stupeň "přežitelných" sloučenin přítomných v Cryo Hops® i Phantasm a synergicky spojila aromatické účinky těchto dvou silných produktů v jedné dávce. Prostřednictvím výzkumu provedeného u obou produktů Yakima Chief Hops a Phantasm® naše týmy věří, že jsme vytvořili vysoce účinnou peletu s potenciálem dodávat zvýšené množství aromatických sloučenin rozpustných v pivu. Tato experimentální peleta je důkazem tvůrčí povahy, která posouvá hranice v srdci řemeslného pivovarnictví.

POMĚR MÍCHÁNÍ

Simcoe® 23,3 %
Citra® 23,3 %
Mosaic® 23,3 %
Phantasm Powder 30 %DOPORUČENÍ


Pro maximalizaci biotransformačního potenciálu tohoto produktu se doporučuje dávkovat pelety v pozdním whirlpoolu nebo v "cool pool" scénáři. Doporučuje se dávkování 1,5-3 g/l. Ve výrobku jsou přítomny alfa kyseliny, které je třeba vzít v úvahu při navrhování receptur. Některým pivům může prospět použití "thiolizovaného" kmene kvasinek nebo jakýchkoli vysoce biotransformačních kvasinek.

Odběr je možný v létě 2023

Rezervujte si potřebné množství teď pomocí kontaktního formuláře  

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: