Chmel CRYO Hop Sabro (USA) - 25g

Cryo -35% s kódem JARO35
Neohodnoceno
140 Kč 156,80 Kč včetně DPH 5 600 Kč / 1 kg
Skladem
Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Aroma: Citrus, tropické ovoce, kokos, bylinky, peckovité ovoce

 Alfa 21,3%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sabro® je nejnovější verze od Chmelařské společnosti. Sabro je aromatický chmel, který se vyznačuje komplexností ovocných a citrusových chutí.
Sabroův rodokmen je výsledkem unikátního křížového opylení samice chmele neomexicanus. Díky robustnímu výkonu při vaření se Sabro ukazuje jako silně expresivní chmel, který neuvěřitelně dobře převádí svou chuť do piva.

Cryo Sabro je chmel zpracovaných metodou Cryo Hops® nabitý chmelovými sloučeninami, která během vaření přežije: působení vysoké teploty, fermentace a oxidu uhličitého. Vzhledem ke složitosti procesu biotransformace chmele se očekávaný aromatický profil Cryo Sabro bude lišit v závislosti na tom, kde se v procesu vaření použije, což poskytuje pivovarům velkou škálu možností.

Pelety Cryo Hops® jsou koncentrovaným lupulinem celolistového chmele s obsahem pryskyřic a aromatických silic. Je určen k zajištění intenzivní chmelové chuti a vůně. To umožňuje pivovarům efektivně dávkovat velké množství alfa kyselin a silic bez vnášení trpkých příchutí nebo rostlinného materiálu. Pelety Cryo Hops® lze použít všude tam, kde se tradičně používá celolistový chmel a chmelové pelety.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cryo Hop
aroma: ovocné, rostlinné, sladké ovoce
Alfa kyseliny: 20.0-24.0%
Beta kyseliny: 7.0-11.0%
Obsah oleje: 2.0-4.0%
Balení: dodáváno ve vakuovaných sáčcích
Zpracování: Cryo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: