Balení 4C chmelů (4 x 50g)

Novinka
Neohodnoceno
235 Kč 263,20 Kč včetně DPH 587,50 Kč / 1 kg
Skladem

Balení obsahuje 4 x 50g balení chmelů Citra, Chinook, Centennial a Columbus

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baliček C chmelů obsahuje klasicky americké chmely, považované za základy moderního amerického řemeslného vaření piva: Centennial, Columbus, Chinook a Citra. 

Naložené citrusy a borovicí, tyto unikátně americké odrůdy chmelu jsou hnací silou za pivy, která dala americkému řemeslnému pivu - a zejména West Coast IPA - jméno. Jinými slovy, daly "hop" do hop-forward stylů, inspirující celou novou generaci milovníků amerického řemeslného piva...a pivovarníků.

Ať už jste zapřísáhlý fanoušek chmelu nebo si jednoduše ceníte vůně a hořkosti, kterou tyto chmely přinášejí Pale Ales, Cream Ales a všechny druhy IPA, shromáždili jsme pro vás plnou libru borovicových, pacificko-severozápadních odrůd chmelu, abyste si je mohli libovolně kombinovat. Takže jděte dopředu a buďte kreativní, složití a šikovní se svým vlastním zásobníkem amerických C-chmelů!

Váš balíček vzorků chmelu zahrnuje:

  • 50 g Chmel Centennial  - Posuňte své pivo na 11 s chmelemi Centennial, také známými jako super nabitá verze Cascades. Příjemná kořenitá citrusová vůně a čistá hořkost, což z Centennial dělá velmi oblíbený hořký chmel, stejně jako široce používaný pro pozdní přídavky a studené chmelení.
  • 50 g Chmel Chinook  - Chinook chmel byl dlouho používán americkými pivovarníky pro přídavky na horké straně, ale tento univerzální chmel také poskytuje charakteristické kořenitě pikantní, borovicové a pryskyřicové vůně. Používá se v různých typech amerických ležáků, stoutů a porterů.
  • 50 g Chmel Columbus  - Chmel s dvojitým účinkem s intenzivní zemitou a slabou citrusovou charakteristikou. Velmi pronikavá vůně, čisté hořké vlastnosti. Skvělý v americkém světlém pivu a IPA.
  • 50 g Chmel Citra  - Tropické ovoce a silný citrus dělají z této relativně nové americké odrůdy chmelu skvělý příspěvek k chuti a vůni vašeho piva. Vysoký alfa a silné aroma tropického ovoce (přemýšlejte o mangové, papáji a ananasu).

Doplňkové parametry

Kategorie: Chmel
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: