ISY ENHANCE

Neohodnoceno
Značka: Lallemand
780 Kč 943,80 Kč včetně DPH 780 Kč / 1 kg
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

AB Vickers ISY Enhance™ jsou specifické neaktivní kvasinky, které jsou navrženy tak, aby zvyšovaly tělnatost, chuť a pitelnost piva. Výsledný produkt je hladký a čistý se zlepšenými organoleptickými vjemy. Použití zahrnuje mimo jiné: Snížení chmelové trpkosti a vyvážení organoleptického profilu v chmelených stylech Zvýšení těla a komplexnosti v nízkoalkoholických, nealkoholických nebo lehkých pivech Zvýšení chuti v ústech a pitelnosti v jakémkoli stylu piva.

Princip

AB Vickers ISY Enhance™ je bohatý na polysacharidy a oligosacharidy, které vážou polyfenoly a snižují hořké a trpké tóny. Přítomnost mannoproteinů v ISY Enhance™ zvýší tělo a pocit v ústech. Jako specifické neaktivní kvasinky se ISY Enhance™ skládá se 100% ze složek pocházejících z kvasinek a je vyvážený tak, aby optimalizoval organoleptické vlastností a tělo při přidání během fermentace. AB Vickers ISY Enhance™ neobsahuje lepek.

Přínosy

Zvýšená chuť a pitelnost v jakémkoli stylu piva. Snížená trpkost, zvýšené tělo a komplexnost v lehčích stylech piva, včetně nízkoalkoholických nebo nealkoholických piv. Zlepšená vyváženost a organoleptické vnímání.

Dávkování

20 - 40 g/hl
Nízké dávkování (20-30 g/hl) používejte pro lehké pivní styly a kvašení s vysokou koncentrací cukru, jako jsou tvrdá piva. Vyšší dávku (30-40 g/hl) použijte pro piva s plným tělem nebo chmelené pivní styly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čeřidla a pomocné látky
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: